rynek pierwotny

Rynek pierwotny

Oferty mieszkań i mieszkań od deweloperów z Warszawy

rynek wtórny

Rynek wtorny

Zadbane mieszkania z rynku wtórnego na sprzedaż i wynajem.

ogłoszenia nieruchomości

Ogłoszenia nieruchomosci

Najnowsze oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości z Warszawy. Codziennie nowe oferty.

Dlaczego i czy warto korzystać z agencji nieruchomości?


Znajomość rynku nieruchomości i inwestycji.


Znajomość rynku, ofert i inwestycji deweloperskich to duża przewaga dobrych agentów nieruchomości. Zakupu nieruchomości dokonujesz raz na kilka, kilkanaście lat stąd warto zaczerpnąć fachowej porady na tym dynamicznie zmieniającym się rynku.
Rady i wskazówki od aktualnych praktyków rynku są dużo bardziej praktyczne i pomocne niż te z nieaktualnych for internetowych lub blogów. To ważna sprawa, gdyż często opinie i porady publikowane w sieci dzisiaj, są już zupełanie nieaktualne.
Korzystaj z usług doświadczonych agencji nieruchomości, działających na rynku od dłuższego czasu i mających wiele ofert w swojej bazie. Jeśli nie znasz się na prawie poproś wcześniej o umowę pośrednictwa do wglądu.

Indywidualna praca z klientem.


Współpracując z dobrą agencjią nieruchomości sam zaznaczasz na czym Ci zależy zarówno w kupnie jak i sprzedaży nieruchomości. Nie musisz więc sam notarycznie przeglądać samodzielnie ofert w poszukiwaniu nowych mieszkań i domów.

Lepszy marketing internetowy.


Agencje nieruchomości posiadają bardzo artakcyjny model współpracy "success fee", polegający na rozliczeniu sią wyłącznie za transakcje. Dzięki niemu nie musisz powielać płatnych ogłoszeń co 2 tygodnie i marnować własnych pieniędzy oraz czasu na odbieranie telefonów (kto umieścił ogłoszenie prywatne w dużym mieście – zna temat ;-) Do pośredników i agencji trafia również sporo klientów z gotówką stąd agencje szybciej potrafią sprzedać nieruchomość niz osoby prywatne.

Bezpieczene transakcje na rynku nieruchomości.


Na koniec najważniejsza sprawa – po to korzystasz z agencji aby w bezpieczny sposób przeprowadzić transakcje. Dzięki doświadczeniu zdobytym przy setkach transakcji i znajomości mechanizmów zawierania transakcji agenci sprawnie przeprowadzają transakcje i wiedzą jak wykluczyć ewentualne błędy lub potencjalne niebezpieczeństwa. Agencje współpracują na stałe zarówno z pośrednikami finansowymi jak i kancelariami finansowymi. Reprezentując obydwie strony są w stanie zamknąć transakcje nawet w kilka dni.

Obecnie na rynku można zauważyć nowy trend. Klienci sami zgłaszają się do agencji aby kupić upatrzone mieszkanie lub kilka nieruchomości. Nie chodzi im o samo poszukiwanie lecz o przeprowadzenie transakcji przez zewnętrzną, specjalistyczną firmę. Pod wieloma względami jest to dla nich bardziej pewna i bezpieczna sytuacja, niż próbowanie sprzedaży nieruchomości samodzielnie przez najbliższe miesiące. Po pierwsze odpada im czas na szukanie pośrednika do wyszukania mieszkania po drugie prowizje w takich przypadkach są dużo niższe niż w dużych sieciowych biurach oraz przy zwykłym kupnie mieszkania.
Jeśli planujesz ruch na rynku nieruchomości lub zależy Ci na współpracy ze sprawdzoną agencją nieruchomości – już dziś zapraszamy Cię do współpracy.

Opis dzialalnosci


Od 2009 roku zajmujemy się obortem nieruchomościami. Mamy za sobą ponad 250 transakcji na rynku. Klientami naszej firmy są zarówno osoby prywatne jak i firmy. Współpracujemy z klientami z Polski i zagranicy. W biznesie stawiamy na twarde kompetencje oraz budowanie długofalowych relacji w biznesie. Już dziś zapraszamy Cię do przeglądania naszego serwisu oraz składania zleceń.


agent nieruchomości

Najczęściej przeglądane:

01/22/2014

Inwestowanie w nieruchomości - praktyczny poradnik online.
Zobacz jak można zarabiać na nieruchomościach.

01/22/2014

Jak bezpiecznie kupić pierwsze mieszkanie? Porady i wskazówki przy transakcjach
na rynku nieruchomości.

01/22/2014

Wynajem mieszkania przez biuro nieruchomości w Warszawie. - poradnik. Na co zwrócić uwagę wynajmując mieszkanie.